www.dardania.ch | Kujdes: Nese nuk hyn dot ne chat kliko AlbaChat 2 | www.dardania.ch

Deshiron te bisedosh shqip ne chat ne dhomen #AlbaChat? Ky eshte vendi duhur per ju. Nese preferoni nje Chat Kosovar atehere klikoni ketu Chat Kosovar. Ky IRC server Shqiptar eshte rrjeti me i madh online ku ju mund te bisedoni ne Chat nga Shqiperia. Shqiperia irc chat network u themelua ne vitin 2000 dhe permban nje shumellojshmeri faqesh te lidhura ne dhomen #AlbaChat.