Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.ch
Login Dardania Chat
Shkruaj Nickname (Emri)
» Chatet Shqiptar

Chati i shpejt

Hyrja
Projekti Dardania.ch ėshtė ndėrtuar si njė virtual shqiptar politikisht i pavarur e qė nuk i takon asnjė organizate qeveritare apo joqeveritare, piksynim ka sensibilizimin e vizitorit shqiptar, mė ēėshtje qė i pėrkasin botės sė sotme shqiptare, trendeve tė saj dhe ēėshtjeve thėmelore shqiptare.
Puna jonė ėshte e orientuar kryesisht nė krijimin e urave lidhese nė mes tė bashkkombasve dhe nė mbrojtjen e interesave kombėtare.

Edhe pse shum nga ne gjindemi nė megrim, fizikisht larg atdheut, zemrat tona rrahin shqip dhe mendjen e kemi pranė atdheut duke i falenderuar teknologjis qė na mundėsoi nėpermjet internetit tė takohemi me shqiptar nga atdheu por edhe nga tė gjitha anėt e botės.
Detyrė e jona ėshtė qė t’a ruajmė e t’a njohim trashėgiminė e pasur qė na kanė lėnė stėrgjysherit e rilindasit tanė.

Parim thelbėsor kemi qėndrimin neutral ndaj bindjeve politike, krahinore e fetare.
Tė gjithė diskutuesve u ofrojmė ēasje tė lirė nė diskutime pa i cenuar asnjėnit tė drejtėn e lirisė sė mendimit e tė shprehurit lirshėm tė mendimit, ndėrgjegjės dhe besimit.

Stafi


Temat mė tė reja
» Diskutime